Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. INFORMACE
  3. Co je SPDI (CISS)?
Co je SPDI (CISS)?

SPDI má jednoduchou konstrukci: kazety, které jsou totožné s originálem, díky čemu instalace systému nevyžaduje změny ve vnitřní struktuře zařízení a probíhá bez problémů; silikonový kabel, spojující kazety s inkoustovou nádrží, která se nachází vně tiskárny. Inkoustové kazety SPDI se instalují na stejné místo jako originální kazety. Do nich se z externí nádrže neustálé čerpá inkoust. To poskytuje stálý přísun inkoustu do tiskárny. Kromě toho inkoustovou nadrž můžete doplnit inkoustem, dokonce i při tisku. Už nemusíte běžet do obchodu pro nové kazety: SPDI se instaluje na tiskárnu pouze jednou.

SPDI (CISS) pro tiskárny, multifunkční zařízení, plotry

SPDI (CISS) nebo systém průběžného doplňování inkoustu je nyní používán ve všech oborech, kde je inkoustová tiskárna: školy, úřady, tisk doma, atd... Dříve málo rozšířený, nyní již známý těm, kteří pracují s tiskárnami. Systém poskytuje významné úspory při zachování kvality. Snadno ovladatelný. SPDI (CISS) stává se jedničkou ve světě spotřebních materiálů pro inkoustový tisk.

SPDI (CISS) - systém průběžného doplňování inkoustu

Nabízíme SPDI v širokém rozsahu, stejně jako celou řadu tiskáren a multifunkčních zařízení, technický popis pro každý model, recenze v textovém i video formátu. V našem internetovém obchodě najdeté vše, co potřebujete pro inkoustový tisk. Také představujemé širokou škálu spotřebních materiálů vysoké kvality pro perfektní tisk: system průběžného doplňování inkoustu (SPDI),  inkousty, fotografický papír, plnitelné inkoustové kazety.

Kvalitní produkty pro úsporu!

PK (Plnitelné kazety)

Plnitelné kazety - skvělá alternativa originálních kazet. Plnitelné kazety jsou obvykle vybrány uživateli, kteří nemohou umístit nádrž SPDI vedle MFP nebo tiskárny. Plněním je možné snížit náklady na tisk až 25-30 krát. V našem obchodě vždy naleznete širokou škálu plnitelných kazet.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz